Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

adomed.pl / Radiologia 2 / Rezonans magnetyczny /

Rezonans magnetyczny

Aparaty MR serii MAGNETOM wykorzystują unikalną technologię Tim (Total imaging matrix), która stała się na całym świecie nowym standardem diagnostyki MRI. System Tim demonstruje to każdego dnia, funkcjonując z bezprecedensową elastycznością, dokładnością i szybkością.

System Tim oferuje różnorodne konfiguracje idealnie zintegrowanych elementów cewek matrycowych oraz niezależnych kanałów RF. Cewki matrycowe pozwalają na uzyskanie bardzo wysokiego stosunku sygnału do szumu, który mogą zapewnić tylko cewki lokalne. W rezultacie, uzyskuje się wyjątkową dokładność badania zarówno pojedynczego organu, jak i całego ciała. Dzięki temu uzyskuje się pole obrazowania, które nie wymaga zmiany położenia ani cewki, ani pacjenta.

 

 

Jedną z najważniejszych korzyści oferowanych przez technologię Tim jest to, że optymalizuje ona pozycjonowanie cewek, praktycznie eliminując czas potrzebny na zmianę ich położenia.

Główne korzyści dla użytkowników aparatów MR serii MAGNETOM:
Rewolucyjna elastyczność – lekarz diagnosta wybiera sposób badania, a nie cewki, które powinny być użyte do jego przeprowadzenia.
Rewolucyjna szybkość badania – równoległe obrazowanie we wszystkich kierunkach.
 

Przepraszamy, aktualnie brak produktów w tej kategorii